Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE CURATENIE FAIRY DET.VASE APPLE 800M MR.PROPER OCEAN 5L DERO MAN.2IN1 LAVANDA 400 CIF LICH.ABR.LEM.500ML PRONTO SP.300ML+DET 750ML CLIN WINDOWS PROF 4,5L DUCK AN.AQUA BLUE AP40G 2 JUARTEXT SITA PASTILA PIS CILLIT BANG DUO DEG+C I2B DUCK GEL LAVANDA 750ML AIR WICK SAT LILY REZ 250 FINO LAV.MULTIFUNCT3BUC ROPACK BURETI VASE 10BUC TRIM PRIMAVERA SAP.L 4L FINO LD SAC GUNOI 120L/10 FINO SAC GUNOI 35L/30BUC FINO SAC GUNOI 60L/20BUC ROM/PAPELY M.JU.H.IG.2STR FIORE ROLE C.ALBE 2STR 8B DOMEST.DEZ.ATLANTIC750ML REAM CREMA MUSETEL75ML KAUF PROSOP BUC.50X70 ROL SELGROS MOP BUMBAC XL 220
- Număr anunț
- DA25936017
- Autoritate contractantă
- Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.442,96 RON
- Valoare atribuită
- 1.442,96 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.