Atribuită Cumpărare directă

DOSAR SINA PLASTIC: 50 X 0,38 = 19 FOLIE DOCUMENT A4 (100BUC/SET): 1 X 6,4 = 6,4 PIX PLASTIC CU MECANISM: 20 X 0,66 = 13,2 DEZINFECTANT MAINI DETOX 250ML: 5 X 12,5 = 62,5

Număr anunț
DA25931742
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101,10 RON
Valoare atribuită
101,10 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101,10 RON

din 101,10 RON estimat