Atribuită Cumpărare directă

Denumire articol Cantitate Detergent 10 kg 2 saci 60 l 5 saci menaj 120l 2 ace 6 fairy 5 sano gresie 3 lavete umede 5 burete vase 5 coada lemn 2 faras 2 matura 2

Număr anunț
DA25934463
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15405118)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
273,44 RON
Valoare atribuită
273,44 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

273,44 RON

din 273,44 RON estimat