Atribuită
Cumpărare directă
Glet de finisare N17 20kg Gletul de egalizare Weber N17 este o pulbere de culoare alba pe baza de compusi minerali de calitate profesionala. Are rezistenta si aderenta buna si nu este toxic. Produsul se utilizeaza la finisarea suprafetelor interioare, fara umiditate permanenta, din beton, tencuieli si placi de gipscarton. Se aplica inainte de zugravire sau vopsire pe suprafete interioare din beton, tencuieli si placi de gips carton. Suprafata suport trebuie sa fie curata, nedeformabila, uscata, fixa si sa aiba varsta de maturizare. Timpul de corectie mortare este de 1 minut iar timpul de punere in opera este de 1-1,5 ore. In timpul lucrarii suprafata trebuie protejata de razele puternice ale soarelui si de precipitatii. Peste gletul Weber N17 se poate aplica direct vopseaua lavabila, dupa uscarea acestuia. Consumul pentru 1 strat de 1 mm este de aproximativ 1,1 kg/m iar temperatura de aplicare este intre 5-30C. Termenul de valabilitate este de 12 luni de la data fabricatiei respectand conditiile de depozitare. Specificatii tehnice: Consum: 1.1 kg/m²/mm Ambalare: 20 kg Termen de valabilitate: 12 luni
- Număr anunț
- DA25914031
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "OCTAV ONICESCU (CUI 3372211)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 163,85 RON
- Valoare atribuită
- 163,85 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.