Atribuită Cumpărare directă

„Revizie anuală centrale termice, verificare lunară panouri solare și servicii de intervenții și reparații centrale termice și panouri solare”pentru echipamentele specificate în caietul de sarcini nr. 713/88/25.06.2020 (anexa nr. 1 și anexa nr. 2) la prețul de 30.110 lei fără TVA, respectiv:  „verificare lunară panouri solare” – în valoare de 7.160 lei fără TVA, conform anexa nr. 1,  „revizie anuală centrale termice” – în valoare de 22.950 lei fără TVA, conform anexa nr. 2, și - „Servicii de intervenții și reparații centrale termice și panouri solare” – pentru echipamentele specificate în caietul de sarcini nr. 713/88/25.06.2020 (anexa nr. 3) la prețul de 60 lei/oră fără TVA, conform caietul de sarcini nr. 713/88/25.06.2020, ADV 1154974/25.06.2020 și anunţ site-ul DGASPC Gorj din secţiunea „Informații publice” - „Achiziții publice”.

Număr anunț
DA25919651
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI 13254388)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.110 RON
Valoare atribuită
30.110 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.110 RON

din 30.110 RON estimat