Atribuită Cumpărare directă

Reparatie Lexmark x364 conform fisa service nr. 16582 / 03.07.2020

Număr anunț
DA25943153
Autoritate contractantă
Politia Locala Brasov (CUI 17439800)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
Cod CPV
50300000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,24 RON
Valoare atribuită
109,24 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,24 RON

din 109,24 RON estimat