Atribuită Cumpărare directă

Execuție lucrări de pavare în curtea și parcarea Primăriei orașului Valea lui Mihai. Găsiți atașat Deviz fara valori.pdf. Oferta se va trimite la adresa de e-mail rus.erika@valealuimihai.ro până la data de 03.07.2020. Se va încheia un contract de achiziție publică de lucrări.

Număr anunț
DA25885579
Autoritate contractantă
ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
Furnizor / câștigător
BEKAROL SRL (CUI 18658085)
Cod CPV
45233222-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83.173,90 RON
Valoare atribuită
83.173,90 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83.173,90 RON

din 83.173,90 RON estimat