Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE PRODUSE 5010276 BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX50M 4359-44 BUC 10,00 5002771 PACHET VOP.LAV.ECOPLAST 15L +AM 3L PROMO BUC 5,00 5008530 ADEZIV CERESIT CM11 25KG PLUS GRI BUC 10,00 5015510 SPUMA POLIUR.COMPAKT PREMIUM PIST.900 ML BUC 10,00 4018605 CLIPS ROST 2MM GROS.PLACA 6-12MM (50BUC) PUN 10 2013444 RACORD MONOCOMANDA PVC L50 BUC 10,00 6001533 SURUB LEMN 4X60 07101d4006000 BUC 500,00 1028962 SURUB LEMN VBU-PRO 3.5X40 07105d3504000 BUC 500,00
- Număr anunț
- DA25941284
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44111400-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.435,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.435,47 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.