Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare facultativă CASCO pentru autoturismele cu nr.de înmatriculare B-62-XSB (MAI-36785) și B-81-BRJ(MAI-44607), auto apartinand Institutiei Prefectului-Judet Ilfov, cu termen de expirare 27.07.2020 și 30.07.2020”, pe o perioada de 12 luni
- Număr anunț
- DA25894800
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului Jud Ilfov (CUI 8612757)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.245,43 RON
- Valoare atribuită
- 2.245,43 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.