Atribuită Cumpărare directă

Servicii lucrari de instalare toalete ecologice - Muzeul Memorial "Liviu Rebreanu", Jud. Bistrita-Nasaud , conform Anunt 1118/07.07.2020+ oferta tehnica si financiara, termen prestare 30 zile, conf ctr.

Număr anunț
DA25930852
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal Bistrita Nasaud (CUI 4347755)
Furnizor / câștigător
L.C. MESSEBAU SRL (CUI 36861796)
Cod CPV
51500000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat