Atribuită Cumpărare directă

804.422 Set garnituri complet motor- ELRING-

Număr anunț
DA25916362
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
34312500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
983,08 RON
Valoare atribuită
983,08 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

983,08 RON

din 983,08 RON estimat