Atribuită
Cumpărare directă
INLOCUIT GRESIE HOLURI ,MONTAJ FAIANTA PE HOLURI,CAMERA ZARZAVATURI,DUS PERSONAL BUCATARIE,VESTIAR BUCATARIE ,GLETUIT ,ZUGRAVIT HOLURI ,VESTIAR ,MAGAZIE,CAMERA ZARZAVATURI,VOPSIT USI,DEMONTAT USI INTERIOARE SI MONTATE ALTELE NOI INLOCUIT APLICE ELECTRICE,INTRERUPATOARE SI PRIZE
- Număr anunț
- DA25895014
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
- Furnizor / câștigător
- DORICONS S.R.L. (CUI 16699747)
- Cod CPV
- 45400000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.789,22 RON
- Valoare atribuită
- 39.789,22 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.