Atribuită Cumpărare directă

GRUP DE 3 CABINE DE VOT si GRUP DE 2 CABINE DE VOT ,CONFECTIONATE DIN TEAVA PATRATA DE 15*15*1.5, GRUNDIUTA SI VOPSITA (LA CULOAREA SOLICITATA DE BENEFICIAR. CADRUL METALIC ESTE CONFECTIONAT IN FORMA FOARTE USOR DEMONTABILA. CADRU METALIC ESTE IMBRACAT CU PERDELE DIN MATASE DE ORNAMENT, DUBLU CUTATE LA CULOAREA SOLICITATA DE BENEFICIAR. PERDELELE VOR FI PREVAZUTE CU URECHI CU SCAI, PENTRU A FI USOR DE ATASAT / DESPRINS PE CADRU. FIECARE CABINA DE VOT VA FI DOTATA CU POLICIOARA DIN PFL IMBRACAT CU MATASE, DEMONTABILA. FIECARE SET DE CABINE, VA AVEA SAC DE PANZA CU FERMOAR PENTRU DEPOZITARE INTR-UN SPATIU FOARTE MIC INTRE ANII ELECTORALI.

Număr anunț
DA25885773
Autoritate contractantă
COMUNA MEREI (CUI 3662541)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
44211110-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.900 RON
Valoare atribuită
4.900 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.900 RON

din 4.900 RON estimat