Atribuită
Cumpărare directă
Obiectul acestui contract il reprezintã prestarea serviciilor de informare, vizibilitate și publicitate privind proiectul „Rețea educațională transfrontalieră între Județul Botoșani (România) și Raionul Hliboca”in conformitate cu anunt ADV1153881/22.06.2020 si cerintele caietului de sarcini nr. 8076/19.06.2020.
- Număr anunț
- DA25891093
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- FLAROM ADVERTISING SRL (CUI 14946824)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.723 RON
- Valoare atribuită
- 25.723 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.