Atribuită Cumpărare directă

Se va incheia un act aditional la contractul cu numarul 2548 din data de 18.06.2020 pentru incheierea unei polite de asigurare pentru un autoturism marca DAEWOO, tipul CIELO cu numarul de inmatriculare GJ.02.TGJ data inmatriculare 23.06.2005, numar de identificare KLATF19Y1TD011078, cu valabilitatea de 12 luni incepand cu data de 02.07.2020

Număr anunț
DA25886935
Autoritate contractantă
TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI 10682703)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
445,56 RON
Valoare atribuită
445,56 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

445,56 RON

din 445,56 RON estimat