Atribuită
Cumpărare directă
PROSOAPE HARTIE ZZ VERZI (20BUC/CUT): 3 x 56 = 168 HARTIE IGIENICA NATUR FARA TUB (50ROLE/PAC): 4 x 13 = 52 DETARTRANT DOMESTOS 750ML: 20 x 6,3 = 126 DETARTRANT NUFARUL ULTRA ACTIVE: 10 x 8,4 = 84 SAPUN LICHID 5L: 3 x 17,1 = 51,3 PASTILE PISOAR: 4 x 52 = 208 CLOR ACE PROFESSIONAL 4L: 5 x 12,8 = 64 ODORIZANT CAMERA DISCOVER: 1 x 17,2 = 17,2 MANUSI RNYPU BLACK: 1 x 2,65 = 2,65
- Număr anunț
- DA25888059
- Autoritate contractantă
- S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 773,15 RON
- Valoare atribuită
- 773,15 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.