Atribuită Cumpărare directă

DISTRUGE CORONAVIRUS in 30 SEC !!! Șervețele cu soluție activă alcool, destinate dezinfecției mobilierului, a tastaturilor si alte periferice, precum și a display-urilor electronice (monitoare, tablete, telefoane mobile, etc). Conform Aviz 4460BIO/02/12.24 prezintă efect bactericid, levurocid, micobactericid - 1 min. și virucid (incl. HIV, HBV, HCV, virusuri gripale, coronavirusuri ) în doar 30 sec. Testat conform standardelor EN13727, EN1276, EN13624, EN1650, EN13697, EN14348, EN14476. Producator: Dr. Schumacher - Germania

Număr anunț
DA25886085
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260,48 RON
Valoare atribuită
1.260,48 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260,48 RON

din 1.260,48 RON estimat