Atribuită
Cumpărare directă
Adancime foraj desnisipat 150 ml Deznisiparea va fi executata la pretul de 24,00 euro/ml+TVA, pret in care sunt incluse cheltuielile directe si indirecte si care constau in: 1.Denisipare mecanica ( 14 eur / ml ) 2.Denisipare/spalare chimica ( 10 eur / ml ) 3. Inspectare pompa electrica 4.Curatire/ splalare a tevi de compresie 5.Inlocuire cuple si carabine de prindere/siguranta 6. Stabilire parametrii in urma efectuarii procedurii de denisipare. 7. Predare foraj in baza procesului verbal de predare primire cu mentionarea noilor parametri masurati. 8. Furnizare dop special , tip : Wellhead nepresurizat. montaj la gura putului
- Număr anunț
- DA25888157
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- TERRA TEHNO FORAJ SRL (CUI 26618405)
- Cod CPV
- 76300000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.437,50 RON
- Valoare atribuită
- 17.437,50 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.