Atribuită
Cumpărare directă
UAT Municipiul Buzau dorescte sa achizitioneze lucrări ornamentale pt imbunatatirea imaginii zonei prin placarea peretilor pasajului din Bulevardul Unirii, nr. 13, din Municipiul Buzau, cu panouri pe care sa fie expuse prin personalizare, fotografii istorice tematice, conform caiet de sarcini si desene atasate.
- Număr anunț
- DA25888446
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
- Furnizor / câștigător
- SC MIKE ZARR ADS SRL (CUI 36146865)
- Cod CPV
- 45451100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110.000 RON
- Valoare atribuită
- 110.000 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.