Atribuită Cumpărare directă

Produse alimentare CARTOFI 60KG, USTUROI 2KG

Număr anunț
DA25888655
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL GHERLA (CUI 4349071)
Furnizor / câștigător
VERITAS SRL (CUI 11807023)
Cod CPV
15890000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,52 RON
Valoare atribuită
127,52 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,52 RON

din 127,52 RON estimat