Atribuită Cumpărare directă

pachet kolcsey ferenc dESCRIERE: 3012950 BLIS SET PARA 5JET+FURT+BAR 9821524BC BUC 1,00 91,60 3031604 BATERIE FERRO ONE DUS F. ACC. BF07 BUC 1,00 132,77 3020270 PS ROLE CABINA ANS518/893/895/917 (8B) SET 2,00 134,45 2013444 RACORD MONOCOMANDA PVC L50 BUC 10,00 62,69 5000339 DILUANT D 5070 0,9 L BUC 1,00 8,84 5008269 CASABELLA RAL 1015 VOC 2,5L-CREM BUC 1,00 42,73 5013720 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 20 MM BUC 1,00 1,68 5012810 TRAFALET VELUR 100X30 H 02-1651 BUC 1,00 3,32 5012789 TRAFALET VELUR 70X30 H 02-1641 BUC 1,00 2,79

Număr anunț
DA25900465
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL KOLCSEY FERENC (CUI 3897475)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480,87 RON
Valoare atribuită
480,87 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

480,87 RON

din 480,87 RON estimat