Atribuită Cumpărare directă

648/19.06.2020(RAR Satu Mare) Oferta Pachet "Servicii de medicina muncii " Servicii de medicina muncii pana la realizarea intregului numar de angajati conform contractului pentru anul 2020. Pret mediu pe angajat conform ofertei. Analize medicale medicina muncii in conformitate cu prevederile Legii 319/2006 a securitatii si sanatatii in munca cu modificarile si completarile ulterioare a H.G. 355/2007 privind supravegherea sanatatii lucratorilor cu modificarile si completarile ulterioare. Examenul medical de medicina muncii se efectueaza conform prevederilor din H.G nr.1169/2011. Analize medicale diverse

Număr anunț
DA25889486
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
SOCIETATE CIVILĂ MEDICALĂ DR. COICA (CUI 17153726)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat