Atribuită
Cumpărare directă
HIG PERF 3SCOTTON;Hartie igienica alba, Perfex cotton like, 3str, 10buc/pachet Rola 50 2 ROLA IND EXTRA;Rola industriala extra 2 kg Rola 2 3 PRV INK HARM;Prosop V ink Harmony 150buc/set Set 40 4 CIF BAIE 075;Jd cif detergent pentru baie 0,75L 7518676 Buc 3 5 CIF PARCHET;Jd Cif profesional pentru parchet 5l Bidon 1 6 SANI ARGAN;Sanitec deofloor Argan 5kg Bidon 2 7 DOMESTOS PROF 5L;Jd domestos profesional 5L pin fresh Bidon 2 8 CIF VASE 5;Jd cif pentru vase manual profesional 5L Bidon 1 9 BUR V JUM3;Burete vase jumbo 3 buc/set Set 2 10 SPIRA INOX ZOREZ MAXI;Spira inox Zorex MAXI Buc 3 11 SANIT 075;Hey sanit anticalcar 0,75L Buc 3 12 SL MAGNOL CR;Cr sapun lichid Magnolia&Cherry 5L Bidon 3 13 IGIENIZANT MAINI 5L;Cr dezinfectant maini pe baza de alcool 5 litri Bidon 3 14 CIF CREAM 500 ML;Cif cream 500ml Buc 4 15 SACI 35-50 NGR;Saci menaj 35L, negri, HDPE, 50buc/rola Rola 3 16 SACI 60-10 NGR;Saci menaj 60L, negri, LDPE, 10buc/rola Rola 10
- Număr anunț
- DA25890976
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA LUPULUI (CUI 16384625)
- Furnizor / câștigător
- CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.149,55 RON
- Valoare atribuită
- 1.149,55 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.