Atribuită Cumpărare directă

Unitatea militara 01145 Roman achizitioneaza in folosul UM 01107 M Brasov, piese conform anunt de publicitatea ADV1154810 din 25.06.2020, lotul 2 (piese IVECO ATS, VRE).

Număr anunț
DA25895003
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01145 (CUI 27741219)
Furnizor / câștigător
SERVICE FAUR SRL (CUI 9121855)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.146 RON
Valoare atribuită
6.146 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.146 RON

din 6.146 RON estimat