Atribuită Cumpărare directă

Simering; Ambreiaj; Segmenti (motocoasa FS 260); Biela (motofoarfeca)

Număr anunț
DA25905096
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC SI PRIVAT S.A. (CUI 27231643)
Furnizor / câștigător
OVISTIL-FLOR SRL (CUI 28421530)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396,16 RON
Valoare atribuită
396,16 RON
Data publicării
03.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

396,16 RON

din 396,16 RON estimat