Atribuită Cumpărare directă

-Polita RCA 1 AN incepind din 05.07.2020; - Autoutilitara VW CADDY , 2 locuri, 1968 cm cubi, 51 kw, an fabricatie 2007, masa 2185kg; - Prima de asigurare anuala 732,85 lei, plata integrala -Polita CASCO 1 AN incepind din 05.07.2020; - Autoutilitara VW CADDY , 2 locuri, 1968 cm cubi, 51 kw, an fabricatie 2007, suma asigurata 15.039 lei; - Prima de asigurare anuala 920,00 lei, plata integrala

Număr anunț
DA25893256
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.652,85 RON
Valoare atribuită
1.652,85 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.652,85 RON

din 1.652,85 RON estimat