Atribuită
Cumpărare directă
Materiale sanitare: banda slitata – 4 buc; surub montaj 112 mm – 30 buc; spiral SDS 6,5x210 - 1buc; robinet fonta 1 ¼ - 2 buc; robinet fonta 1 – 2 buc; robiet fonta ¾ - 2 buc; teava filetata stut 20 – 2 buc; teava filetata-stut 1 – 2 buc; teava filetata stut ¾ - 4 buc; surub +piulita+saiba 6 – 40 buc.
- Număr anunț
- DA25896234
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- CASA SRL (CUI 10121654)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 455,03 RON
- Valoare atribuită
- 455,03 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.