Atribuită
Cumpărare directă
Solicitare: cate 2 buc lame din fiecare marime - Cu fibra optica integrata, structura fara urme de sudura care ar putea prezenta probleme la sterilizare - Fibra optica integrata asigura un transfer maxim de lumina - Fabricate din otel inoxidabil, complet autocalavabile - Lama laringoscop curba cu fibra optica (Macintosh) Integra, marimi disponibile 1,2,3,4 - Producator Flexicare Marea Britanie - Va rugam specificati dimnesiunile dorite.
- Număr anunț
- DA25896125
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMPACT SRL (CUI 13720895)
- Cod CPV
- 33171000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.240 RON
- Valoare atribuită
- 2.240 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.