Atribuită
Cumpărare directă
25 buc Cititor de proximitate STARPW 125Khz multiprotocol, tehnologie Mullion centaur • Wiegand 26, 30 sau 44 bit • compatibil cu controlerul Centaur CTV900-A sau modu-lul de extensie CA-A470-A • conectare directa • PCB sigilata epoxidic • feedback vizual si audio • terminatie de conectare a firului de 45cm • dim: 130x41x28mm • cititor de card multi-protocol Marin/HD • 12Vdc • consum 100mA 25 299 7475 25 buc Convertor de tensiune AC/CC-CC PCB-504 Tensiune intrare: 12-28Vcc/ca Tensiune iesire: 12Vcc (regulat) Curent maxim: 1A Dimensiuni: 27mm x 40mm x 10mm
- Număr anunț
- DA25898246
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI 32306920)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 48921000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.100 RON
- Valoare atribuită
- 8.100 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.