Atribuită Cumpărare directă

312 metri liniari gard din panouri prefabricate,inaltime 160 cm,lungime 2,08 m,cu montaj inclus,stalpi si materiale pentru stalpi(ciment si balastru) incluse in valoare totala de 57000 Ron cuTVA

Număr anunț
DA25919660
Autoritate contractantă
COMUNA CIOCILE (CUI 4342782)
Furnizor / câștigător
GARD DOM CONSTRUCT SRL (CUI 37581204)
Cod CPV
44231000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.000 RON
Valoare atribuită
57.000 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.000 RON

din 57.000 RON estimat