Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii curente / renovare pentru obiectivul ''REPARATII LA DISPENSARUL MEDICAL RUDA DIN COMUNA BUDESTI , JUDETUL VALCEA'' respectiv cladiri publice : desfaceri si demolari, lucrari de igienizare (reparatii si finisaje cu glet, vopsitorii lavabile pereti si tavane), reparatii/inlocuit pardoseli, montat gresie si faianta, refacere grupuri sanitare, refacere invelitoare etc. Pretul este pe mp si poate fi stabilit / negociat cu beneficiarul in functie de categoriile si cantitatile de lucrari solicitate. Pretul include materialele si manopera. Alaturat se vor atasa listele de cantitatiSe pune la dispozitie liste de cantitati, iar achizitia se va face dupa verficare incadrarii in fondurile alocate. Achizitia se face dupa verificarea incadrari in listele de cantitati ce se vor atasa in SICAP . Dupa acceptare se vor depune listele de cantitati ofertate la sediul primariei comunei Budesti, odata cu contractul. Durata de executie a lucrarilor de 2 luni calendaristice.
- Număr anunț
- DA25900151
- Autoritate contractantă
- Comuna Budesti (CUI 2574085)
- Furnizor / câștigător
- DRAMICAM (CUI 15281818)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89.343,90 RON
- Valoare atribuită
- 89.343,90 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.