Atribuită Cumpărare directă

Hard disk SSD - HP S700 500GB SATA III 2.5" Produsul sa fie livrat în ambalaj original etichetat de la producător, să nu prezinte deteriorări, să fie însoțit de certificate de calitate, conformitate si garanție 36 luni. Termenul de livrare sa fie pana la data de 17.06.2020 de la finalizarea achizitiei prin intermediul SICAP. Factura fiscală să fie detaliată pentru fiecare produs în parte conform cantităților si prețurilor din SICAP.

Număr anunț
DA25914069
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02583 BUCURESTI (CUI 4192715)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265 RON
Valoare atribuită
265 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265 RON

din 265 RON estimat