Atribuită Cumpărare directă

Servicii dirigentie de santier pt "Drumuri, poduri, tunele, piste de aviatie, transport pe cablu - de interes local

Număr anunț
DA25939908
Autoritate contractantă
COMUNA CALARASI (CUI 5001910)
Furnizor / câștigător
MANAGEMENT EURO CONSTRUCT SRL (CUI 18693309)
Cod CPV
71521000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.996 RON
Valoare atribuită
44.996 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.996 RON

din 44.996 RON estimat