Atribuită Cumpărare directă

SLEFUITOR MAKITA 9910 CU ACCESORII (benzi de slefuit) -1 set FOARFECA GARD VIU BOSCH, AHS450-16, -1 bucata ROTOPERCUTOR BOSCH, GBH 2-28 -1 bucata

Număr anunț
DA25908908
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
GRUP EDELWEISS SRL (CUI 13203708)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.847 RON
Valoare atribuită
1.847 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.847 RON

din 1.847 RON estimat