Atribuită
Cumpărare directă
Dimensiunile refugiului statie calatori sunt: L=6.5M, l=1.8M, h=2.575M Structura este din profile metalice deschise cu grosime de 2mm, avand spatele refugiului din panou termoizolant cu grosime 30mm. Lateralele sunt din policarbonat compact transparent cu grosime de 8mm. Acoperisul este din PVC de 12mm opac. Lateralele sunt prevazute cu benzi cu led incastrate in ramele lateralelor. Refugiul este pevazut cu o cutie cu sigurante la care se va face racordarea la reteaua electrica. Refugiul este prevazut cu 2 banci din lemn pe cadru metalic cu lungime de 2m.
- Număr anunț
- DA25917325
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sacele (CUI 4317649)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 44212321-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.543 RON
- Valoare atribuită
- 7.543 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.