Atribuită Cumpărare directă

Halate nesterile , pentru examinare, tip vizitator Lungime peste genunchi Culoare alba Din polipropilena cu gramaj de 23 gr/m2, cu legaturi la gat si in talie. Mansete cu elastic 10 buc/ambalaj 100 BUC/BAX. Marcaj CE. PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA VA RUGAM EXPEDIATI

Număr anunț
DA25902523
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400 RON
Valoare atribuită
8.400 RON
Data publicării
03.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.400 RON

din 8.400 RON estimat