Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta oferta detaliata de Servicii de telefonie fixa si mobila si si servicii de internet transmisa la sediul beneficiarului conform anunt de publicitate ADV1153791 , din data de 21.06.2020

Număr anunț
DA25925993
Autoritate contractantă
COMUNA MIRASLAU (CUI 4562214)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.116,64 RON
Valoare atribuită
9.116,64 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.116,64 RON

din 9.116,64 RON estimat