Atribuită Cumpărare directă

Produse pt. CSC Sinaia- cartuse compatibile conform referat nr.20897/07.07.2020

Număr anunț
DA25935982
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Furnizor / câștigător
URGENT IT SOLUTIONS SRL (CUI 32315660)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
571,44 RON
Valoare atribuită
571,44 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

571,44 RON

din 571,44 RON estimat