Atribuită
Cumpărare directă
Jamshidi ac de biopsie pentru efectuarea biopsiei măduvei osoase "MB" și a explantului / transplantului măduvei osoase "EM" , în creasta iliacă. Dimensiuni: 8G x 150mm , CU SCALA DE GRADATIE Mâner ergonomic colorat pe cod . - Disponibile în diferite configurări tip: Diamant, aspirație și gură de pește. - Mandren cu varf trocar pentru o penetrare mai buna si sigura. - Canula cu varf foarte ascutit pentru recoltare sigura si in cantitate mare. - Stilet canula de extractie a mostrei cu maner rotund pentru apucare usoara si in singuranta - Conector Luer Lock pentru seringă. - Ghid de îndepărtare prevăzut cu indicatoare pentru a facilita expulzarea eșantionului și pentru a verifica lungimea acestuia în timpul procedurii. - prevăzut cu un capac special pentru îndepărtarea în siguranță a eșantionului. - Sterilizat de ETO, termen de valabilitate 5 ani
- Număr anunț
- DA25905702
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
- Furnizor / câștigător
- TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
- Cod CPV
- 33141323-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.140 RON
- Valoare atribuită
- 1.140 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.