Atribuită Cumpărare directă

GLUCOSUM 5% 500ML- SOL.PERF Termen de valabilitate min 24 luni de la livrare. Multumesc!

Număr anunț
DA25901927
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.480 RON
Valoare atribuită
2.480 RON
Data publicării
03.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.480 RON

din 2.480 RON estimat