Atribuită
Cumpărare directă
Laptop HP 250 G7 cu procesor Intel® Core™ i5-8265U pana la 3.90 GHz Whiskey Lake, 15.6", Full HD, 8GB, 512GB SSD, Intel® UHD Graphics 620, Windows 10 Pro, Silver Specificatii Procesor Producator procesor Intel® Tip procesor i5 Model procesor 8265U Arhitectura Whiskey Lake Numar nuclee 4 Frecventa nominala 1.6 GHz Cache 6144 KB Frecventa Turbo Boost 3.9 MHz Tehnologie procesor 14 nm Procesor grafic integrat Intel® UHD Graphics Afisare Diagonala display 15.6 inch Format display Full HD Tehnologie display SVA Rezolutie 1920 x 1080 Touchscreen Nu Memorie Capacitate memorie 8 GB Tip memorie DDR4 Sloturi ocupate 1 Frecventa 2400 MHz Hard disk Tip stocare SSD Capacitate SSD 512 GB Interfata SSD PCI Express Placa video Tip placa video Integrata Chipset video Intel UHD Multimedia Unitate optica Da Camera WEB VGA Audio Difuzoare stereo Microfon Conectivitate & Porturi Porturi 2 x USB 3.1 1 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x RJ-45 1 x Audio Out/Microfon Cititor de carduri SD SDHC SDXC Retea 10/100/1000 Wireless 802.11 b/g/n Versiune Bluetooth 4.2 Software Sistem de operare Windows 10 Home Caracteristici generale Platforma producator HP 250 G7 Tastatura numerica Da Dimensiuni (W x H x D) 376 x 22.5 x 246 mm Greutate 1.78 Kg Securitate TPM (Trusted Platform Module) Security lock Limba tastatura Tastatura internationala Accesorii incluse Adaptor 45W Culoare Silver Caracteristici cheie Camera web Touchpad care accepta gestu
- Număr anunț
- DA25899822
- Autoritate contractantă
- S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI 37764937)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.388 RON
- Valoare atribuită
- 5.388 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.