Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii exterioare ( reparatii, finisaje si igienizari ale fatadelor cu pastrarea culorii existente, reparare / inlocuire invelitoare cu acelasi tip de material sau similar, schimbarea elementelor de sarpanta deteriorate, inlocuire poarta, etc.) la imobil administrat de SAIFI. Cerintele detaliate (specif.tehnice – antemasuratoarea) ale achizitiei se vor transmite pe e-mail. Pretul contractului rezulta din suprafata (808 mp) x pret vanzare . Se va incheia un contract de lucrari.

Număr anunț
DA25912442
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
Furnizor / câștigător
KONTRAKTOR TOP S.R.L. (CUI 24364599)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310.344,72 RON
Valoare atribuită
310.344,72 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310.344,72 RON

din 310.344,72 RON estimat