Atribuită
Cumpărare directă
INTOCMIRE PUZ-EXTINDERE INTRAVILAN ( Suprafata teren-aprox.29.000 mp) ZONA DE LOCUINTE SI DOTARI COMPLEMENTARE SI ZONA CAI DE COMUNICATII RUTIERA SI PARCELARE TEREN PENTRU AMPLASARE LOCUINTE. Adresa aplasament: str.Codrului,str.Clabucet si str.Morarului - BUSTENI. DOCUMENTATIE PENTRU OBTINEREA AVIZULUI STRUCTURII DE SPECIALITATE -ELABORARE DOCUMENTATIE -AVIZARE CTATU – CJ-Ph -AVIZ CTATU -DEPUNERE DOCUMENTATIEI LA SEDIUL PRIMARIEI IN VEDEREA OBTINERII CERTIFICATULUI DE URBANISM ETAPA II-OBTINERE AVIZE SI STUDII SOLICITATE PRIN CERTIFICATUL DE URBANISM ETAPA III –ELABORARE PUZ -parte scrisa : MEMORIU DE SPECIALITATE REGULAMENT PUZ -parte desenata : 1. INCADRARE IN ZONA 2. SITUATIE EXISTENTA SI DISFUNCTIONALITATI 3. CIRCULATIA TERENURILOR 4. REGLEMENTARI URBANISTICE 5. REGULAMENT 6. RETELE -DEPUNERE DOCUMENTATIE CJ-PH SI SUSTINERE IN COMISIA TEHNICA DE AVIZARE;
- Număr anunț
- DA25939142
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- ART&ARH NUMBER (CUI 34821264)
- Cod CPV
- 71220000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.000 RON
- Valoare atribuită
- 45.000 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.