Atribuită Cumpărare directă

BIOPRO - Fir polipropilena, USP 2, L = 75 cm, ac = 40 mm, 1/2 cerc, triunghiular, 12 plicuri / cutie

Număr anunț
DA25910012
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.576,80 RON
Valoare atribuită
1.576,80 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.576,80 RON

din 1.576,80 RON estimat