Atribuită
Cumpărare directă
Piese schimb utilaje agricole: 1-Aparatoare cutit FS360=1bucx92.44=92.44. 2-Ulei 1L Stihl HP Ultra,7bucx93.28=652.96 3-Cutit desis 300-3,13bucx121.01=1573.13 4-Ulei amestec, 1L,16bucx26.06=416.96 5-Colt, 3/8 13 RS (lant drujba),100coltix1.85=185.00 6-REZ AUTOCUT 2,7 mm x 347 m,1bucx155.46=155.46 7-REZ AUTOCUT 3.0 mm x 271 m,2bucx157.14=314.28 8-Sina 35 cm 1.3 mm 3/8,4bucx130.25=521.00 9-Sina 40cm/325/1.6,3bucx142.86=428.58. 10-Sfoara demaror 3mm,20mlx2.52=50.40 11-Ulei Honda 1L,10W30API,10bucx29.41=294.10 12-AutoCut 46-2,2bucx88.24=176.48. 13-Pila rotunda 4.0 X 200 mm,1bucx6.30=6.30 14-COLT 3/8 16 RSC 60bucx2.10=126.00
- Număr anunț
- DA25917760
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.993,09 RON
- Valoare atribuită
- 4.993,09 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.