Atribuită Cumpărare directă

Manseta Velcro copii pentru tensiometru cu 1 furtun- tensiometru Boso Clinicus I, pentru copii- circumferinta brat 8-13 cm , pentru copii, multicolora, cu un furtun.

Număr anunț
DA25937818
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEOCLIMATERIC DE COPII BUSTENI (CUI 2845591)
Furnizor / câștigător
SYNERGO EUROPE SRL (CUI 22515288)
Cod CPV
33123100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,40 RON
Valoare atribuită
127,40 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,40 RON

din 127,40 RON estimat