Atribuită Cumpărare directă

Servicii de transport marfa agregate cu auto de capacitate 25 mc, pe o perioada de 7 zile, in vederea remedierii terasamentului in zona Halta Borcea.

Număr anunț
DA25906322
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL FETESTI (CUI 4365077)
Furnizor / câștigător
MIHLEN TRANS SRL (CUI 24354668)
Cod CPV
60182000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
03.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat