Atribuită
Cumpărare directă
096-PACHET SCULE ATELIER 2909 20 - IESIT DIN GAMA/PRESA UNGERE VASELINA PROFESIONAL 1 4099V 04 - SET CLESTI IN ORG.VS 4 PIESE /[1] 1 4202 45 - SURUBELNITA FORTA SLIT4.5 /[1] 1 4202 7 - SURUBELNITA FORTA SLIT7 /[1] 1 4202V 90 - SET SURUB.FORTA FORCH 7PIESE /[1] 1 4320 60 - 10-CAP-TORX-BIT 30 TX60 /[1] 1 4320 60 75 - 10-TORX-BIT 75 TX60 /[1] 1 4323 7 - 10-CAPETE.HEXAGONAL.-BIT 30 7 /[1] 1 4323 7 75 - 10-CAPETE.HEXAGONAL.-BIT 75 7 /[1] 1 4391 3 - 5/16 CAP POWER BIT PH3 32 /[1] 1 4415 167 - TRUSA UNIVERSALA CHEI BITI 167TLG /[1] 2 4427 19 - TUBULARA 1/2 HEX. SW19 38 MM 1 4427 17 - TUBULARA 1/2 HEX. SW17 37 MM 1 4440 8 - 1/4 CAPAT.TORX.CHEI.TUB. E 8 22 /[1] 1 4450 4 32 - 1/4 CAP INBUS HEX 4 32 /[1] 1 4628 9 - CHEIE INELA DECUPATA CU CLICHET 9 /[1] 1 4720 2 500 - CIOCAN LACATUS.MANER MANSON PLAST.500G 1 4762 25 1 - MAGAZIN-CUTTERMESSER 25MM 2-K 1 4952 2000 - LEVIER MONTAJ ANVELOPE / [1] 1 5320R 506 - 18V. 5.0AH POLIZOR UNGHIULAR MAKITA 1 5325 5 125 40 - POLIZOR UNGHIULAR AG 1000-125EKX/[1] 1 5325A 1 12 204 - IESIT/12V2AH MAS.G.ACUMUL.M12BDD X SET \[1] 1
- Număr anunț
- DA25925981
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI 22816329)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.690,45 RON
- Valoare atribuită
- 9.690,45 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.