Atribuită
Cumpărare directă
. SR EN 12944-3:2019 1 bucata 88,24 ron fara TVA 2. SR EN 14069:2018 1 bucata 97,33 ron fara TVA 3 SR EN 14984:2016 1 bucata 101,88 ron fara TVA 4. SR EN ISO 14067:2019 1 bucata 159,45 ron fara TVA 5. SR EN ISO 4254-6:2020 1 bucata 114,00 ron fara TVA 6. ISO 19822:2018 1 bucata 400,22 ron fara TVA 7. ISO 23291:2020 [IDF 248:2020] 1 bucata 263,78 ron fara TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 51/16.06.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie – 16 iulie 2020, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică. Astfel: ASRO sistează programul de lucru, fizic, cu publicul. Standardele pot fi comandate în magazinul online (magazin.asro.ro) sau cererile pot fi trimise la adresa de e-mail vanzari@asro.ro În acestă perioadă plățile se vor putea face doar prin O.P. sau online, cu cardul bancar. Standardele se vor livra către clienți doar în variantă electronică, formatul tipărit (hârtie) nu va fi disponbil în această perioadă.
- Număr anunț
- DA25939138
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie si Protectia Mediului - ICPA Bucuresti (CUI 18107639)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.224,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.224,90 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.