Atribuită
Cumpărare directă
pix 2x1.68 hartie copiator a4 21x14.29 dosar pvc 50x0.42 folie protectie 4x6.30 toner tn 1030 1x50.42 condica 1x8.40 caiet 2x1.68 corector 1x5.05 registru i-i 1x42.02 marker 2x3.36 dosar carton 20x0.50 notes 1x2.52 capse 24/6 2x1.25 spirala plastic 15x0.59 spirala plastic 15x1.25 reumplere toner 1x67.23
- Număr anunț
- DA25943702
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 (CUI 29034737)
- Furnizor / câștigător
- MARTEL COM SRL (CUI 12007070)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 575,47 RON
- Valoare atribuită
- 575,47 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.